Koti > Tuotteet > Kaapelit, johdot > Yksittäiset johtokaapelit (kytkentäkaapelit) > C2118A.21.04
C2118A.21.04
C2118A.21.04
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C2118A.21.04 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C2118A.21.04
Valmistaja General Cable
Kuvaus HOOK-UP SOLID 20AWG ORANGE 1000'
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 581 pcs
vertailuhinta
Product parameter
Osa numero C2118A.21.04 Valmistaja General Cable
Kuvaus HOOK-UP SOLID 20AWG ORANGE 1000' Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 581 pcs Tietolomake General Cable Wire & Cable Catalog
Kategoria Kaapelit, johdot lankatulkki 20 AWG
Jännite 600V Sarja 2118A