Koti > Tuotteet > Kaapelit, johdot > Useat johtokytkennät > C2543A.18.10
C2543A.18.10
C2543A.18.10
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C2543A.18.10 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C2543A.18.10
Valmistaja General Cable
Kuvaus CABLE 4COND 18AWG GRAY SHLD 500'
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 490 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
Product parameter
Osa numero C2543A.18.10 Valmistaja General Cable
Kuvaus CABLE 4COND 18AWG GRAY SHLD 500' Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 490 pcs Tietolomake General Cable Wire & Cable Catalog
Kategoria Kaapelit, johdot lankatulkki 18 AWG
Jännite 300V Käyttö Communication, Control
Shield Type Foil Shield Material Flexfoil®
Shield kattavuus 100% Sarja -
Arvioinnit ASTM B-33 Käyttölämpötila -20°C ~ 80°C
Napaluku 4 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 6 Weeks Pituus 500.0' (152.4m)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant takki Color Gray
Takki (Insulation) Paksuus 0.0320" (0.813mm) Takki (Eristys) Materiaali Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Takki (Insulation) Halkaisija 0.238" (6.05mm) ominaisuudet Drain Wire
Yksityiskohtainen kuvaus 4 Conductor Multi-Conductor Cable Gray 18 AWG Foil 500.0' (152.4m) kapellimestari Strand 19/30