Koti > Tuotteet > Kaapelit, johdot > Useat johtokytkennät > E2504S.18.03
E2504S.18.03
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta E2504S.18.03 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero E2504S.18.03
Valmistaja General Cable
Kuvaus CABLE 4COND 18AWG RED SHLD 500'
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 736 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero E2504S.18.03 Valmistaja General Cable
Kuvaus CABLE 4COND 18AWG RED SHLD 500' Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 736 pcs Tietolomake General Cable Wire & Cable Catalog
Kategoria Kaapelit, johdot lankatulkki 18 AWG
Jännite 300V Käyttö Alarm, Safety
Shield Type Foil Shield Material Flexfoil®
Shield kattavuus 100% Sarja -
Arvioinnit ASTM B-3 Muut nimet CE2504R-500
E2504S.18.03-ND
Käyttölämpötila -20°C ~ 75°C Napaluku 4
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 6 Weeks
Pituus 500.0' (152.4m) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
takki Color Red Takki (Insulation) Paksuus 0.0150" (0.381mm)
Takki (Eristys) Materiaali Poly-Vinyl Chloride (PVC) Takki (Insulation) Halkaisija 0.183" (4.65mm)
ominaisuudet Drain Wire, Rip Cord Yksityiskohtainen kuvaus 4 Conductor Multi-Conductor Cable Red 18 AWG Foil 500.0' (152.4m)