R184BA75.25.62
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta R184BA75.25.62 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | R184BA75.25.62 |
|---|---|
| Valmistaja | General Cable |
| Kuvaus | CABLE 4COND 18AWG GRAY 500' |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
Product parameter
| Osa numero | R184BA75.25.62 | Valmistaja | General Cable |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | CABLE 4COND 18AWG GRAY 500' | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 5250 pcs | Tietolomake | |
| Kategoria | Kaapelit, johdot | lankatulkki | 18 AWG |
| Käyttö | - | Shield Type | - |
| Shield Material | - | Shield kattavuus | - |
| Sarja | - | Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | - | Napaluku | 4 |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | Pituus | 500.0' (152.4m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | takki Color | Gray |
| Takki (Insulation) Paksuus | - | Takki (Eristys) Materiaali | - |
| Takki (Insulation) Halkaisija | - | ominaisuudet | - |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 4 Conductor Multi-Conductor Cable Gray 18 AWG 500.0' (152.4m) | kapellimestari Strand | 7/26 |
| Johdin materiaali | Copper, Bare | Johdin Eristys | - |
| Kaapelin tyyppi | Multi-Conductor |
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
R184AL50.40.62 - valmistajat:
General Cable - Kuvaus:
CABLE 4COND 18AWG GRAY - Varastossa:
4663
- Osa#:
R183N - valmistajat:
Apex Tool Group - Kuvaus:
SCREWDRIVER SLOTTED 1/8" 5.25" - Varastossa:
R184BK - valmistajat:
Apex Tool Group - Kuvaus:
SCREWDRIVER SLOTTED 1/8" 6.63" - Varastossa: