Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > sulakkeet > 0157.375DR
0157.375DR
0157.375DR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0157.375DR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0157.375DR
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE BOARD MNT 375MA 125VAC/VDC
(Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs
Product parameter
Osa numero 0157.375DR Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE BOARD MNT 375MA 125VAC/VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 76487 pcs Tietolomake 0157 Series Datasheet
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - DC 125V
Voltage Rating - AC 125V Koko / Dimension 0.256" L x 0.146" W x 0.154" H (6.50mm x 3.70mm x 3.90mm)
Sarja NANO²® 157 Vasteaika Fast
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD, Square End Block with Clip
Muut nimet 157.375 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Holder, Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Sulaminen I²t 0.0425 Valmistajan toimitusaika 9 Weeks
DC Cold Resistance 0.6083 Ohms Nykyinen arvostelu 375mA
Väri - Katkaisukyky @ Jännite 50A