Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > sulakkeet > 02131.25MXP
02131.25MXP
02131.25MXP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 02131.25MXP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 02131.25MXP
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero 02131.25MXP Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 164096 pcs Tietolomake 213 Series
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - AC 250V
Koko / Dimension 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) Sarja 213
Vasteaika Slow Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 5mm x 20mm Muut nimet 02131.25MXP-ND