Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > sulakkeet > 021506.3H
021506.3H
021506.3H
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 021506.3H luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 021506.3H
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE CERAMIC 6.3A 250VAC 5X20MM
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5725 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 021506.3H Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE CERAMIC 6.3A 250VAC 5X20MM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5725 pcs Tietolomake 215 Series
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - AC 250V
Koko / Dimension 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) Sarja 215
Vasteaika Slow Pakkaus -
Pakkaus / Case 5mm x 20mm Muut nimet 021506.3