Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > sulakkeet > 0219.100MXAP
0219.100MXAP
0219.100MXAP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0219.100MXAP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0219.100MXAP
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE GLASS 100MA 250VAC 5X20MM
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 0219.100MXAP Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE GLASS 100MA 250VAC 5X20MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 59229 pcs Tietolomake 219XA Series Datasheet
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - AC 250V
Koko / Dimension 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) Sarja 219XA