Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > sulakkeet > 0230.250DRT2SW
0230.250DRT2SW
0230.250DRT2SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0230.250DRT2SW luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0230.250DRT2SW
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE GLASS 250MA 250VAC AXIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4107 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 0230.250DRT2SW Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE GLASS 250MA 250VAC AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4107 pcs Tietolomake 229, 230 Series Datasheet
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - AC 250V
Koko / Dimension 0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm) Sarja 230