025101.5MAT1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 025101.5MAT1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 025101.5MAT1 |
|---|---|
| Valmistaja | Hamlin / Littelfuse |
| Kuvaus | FUSE BOARD MOUNT 1.5A 125VAC/VDC |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 025101.5MAT1 | Valmistaja | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | FUSE BOARD MOUNT 1.5A 125VAC/VDC | Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 4374 pcs | Tietolomake | 251, 253 Series Datasheet |
| Kategoria | Piirin suojaus | Voltage Rating - DC | 125V |
| Voltage Rating - AC | 125V | Koko / Dimension | 0.110" Dia x 0.280" L (2.80mm x 7.11mm) |
| Sarja | PICO® II 251 | Vasteaika | Fast |
| Pakkaus | Tape & Box (TB) | Pakkaus / Case | Axial |
| Muut nimet | 025101.5MAT1- 25101.5AT1 R25101.5AT1 |
Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Through Hole | Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Sulaminen I²t | 0.587 | Lyijytön tila / RoHS-tila | Contains lead / RoHS non-compliant |
| sulake Tyyppi | Board Mount (Cartridge Style Excluded) | DC Cold Resistance | 0.0823 Ohms |
| Nykyinen arvostelu | 1.5A | Väri | - |
| Katkaisukyky @ Jännite | 50A AC, 300A DC | Hyväksynnät | CSA, PSE, TUV, UR |