Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > sulakkeet > 0318.150H
0318.150H
0318.150H
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0318.150H luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0318.150H
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE GLASS 150MA 250VAC 3AB 3AG
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4662 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 0318.150H Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE GLASS 150MA 250VAC 3AB 3AG Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4662 pcs Tietolomake 312, 318 Series
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - AC 250V
Koko / Dimension 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm) Sarja 318