Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > sulakkeet > 032602.8VXP
032602.8VXP
032602.8VXP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 032602.8VXP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 032602.8VXP
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE CERM 2.8A 250VAC 125VDC 3AB
(Yhdysvaltain dollareina)
5 pcs
Product parameter
Osa numero 032602.8VXP Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE CERM 2.8A 250VAC 125VDC 3AB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 17958 pcs Tietolomake Aftermarket Products Catalog325, 326, 390 Series
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - DC 125V
Voltage Rating - AC 250V Koko / Dimension 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Sarja 326 Vasteaika Slow
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Muut nimet 32602.8VXP Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Holder Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Sulaminen I²t 170 Valmistajan toimitusaika 9 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant sulake Tyyppi Cartridge, Ceramic
DC Cold Resistance 0.0695 Ohms Nykyinen arvostelu 2.8A
Väri - Katkaisukyky @ Jännite 100A AC, 10kA DC