Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > sulakkeet > 088501.6DR
088501.6DR
088501.6DR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 088501.6DR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 088501.6DR
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE BOARD MNT 1.6A 500VDC SMT
(Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs3000 pcs
Product parameter
Osa numero 088501.6DR Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE BOARD MNT 1.6A 500VDC SMT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 59254 pcs Tietolomake 885 Series Fuse Datasheet
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - DC 500V
Koko / Dimension 0.428" L x 0.188" W x 0.188" H (10.86mm x 4.78mm x 4.78mm) Sarja NANO²® 885