Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > Sähköiset, Erikoisulakkeet > 0CBO015.V
0CBO015.V
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0CBO015.V luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0CBO015.V
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE CARTRIDGE 15A 32VDC CYLINDR
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4430 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 0CBO015.V Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE CARTRIDGE 15A 32VDC CYLINDR Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4430 pcs Tietolomake CBO, CCK, CCL Series Datasheet
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - DC 32V
Koko / Dimension 0.812" Dia x 1.625" L (20.62mm x 41.28mm) Sarja POWR-GARD® CBO
Vasteaika Fast Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Muut nimet CBO015
CBO015.V
CBO15
HBO 15
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Bolt Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
sulake Tyyppi Cartridge ominaisuudet -
Nykyinen arvostelu 15A luokka -