Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > Virtakatkaisimet > 0CCB025.XP
0CCB025.XP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0CCB025.XP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0CCB025.XP
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus CIR BRKR 25A 12VDC AUTO RESET
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 6817 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
5 pcs
Product parameter
Osa numero 0CCB025.XP Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus CIR BRKR 25A 12VDC AUTO RESET Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 6817 pcs Tietolomake Circuit Breakers
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - DC 12V
Sarja CCB Muut nimet 0CCB025XP
CCB025.XP
CCB025XP
Napaluku 1 Asennustyyppi Holder
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 7 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Valaistus Voltage (Nimellinen) -
valaistus - Nykyinen arvostelu 25A