Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > Sähköiset, Erikoisulakkeet > 0CCL050.V
0CCL050.V
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0CCL050.V luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0CCL050.V
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE CRTRDGE 50A 125VDC CYLINDR
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 1217 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero 0CCL050.V Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE CRTRDGE 50A 125VDC CYLINDR Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 1217 pcs Tietolomake CBO, CCK, CCL Series Datasheet
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - DC 125V
Koko / Dimension 0.750" Dia x 3.629" L (19.05mm x 92.18mm) Sarja POWR-GARD® CCL
Vasteaika Slow Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Muut nimet CCL-50
CCL050
CCL050.V
CCL50
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Bolt Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 5 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant sulake Tyyppi Cartridge
ominaisuudet - Nykyinen arvostelu 50A