Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Liitännät - Power Distribution > 0LD45601Z
0LD45601Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0LD45601Z luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0LD45601Z
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus PWR DISTRIB BLOCK 1POS 335A 600V
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero 0LD45601Z Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus PWR DISTRIB BLOCK 1POS 335A 600V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2091 pcs Tietolomake POWR-BLOKS LD,LS Series Datasheet
Kategoria Liittimet, Liitännät Jännite - Rated 600V
Tyyppi Power Distribution Block Sarja POWR-BLOKS® LD
Muut nimet LD45601Z Napaluku 1
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 9 Weeks
Load Side Wire / Stud Size 2 - #14CU/AL Kuorman Side Liitännät Per Pole 8
Kuorman Side Yhteyden tyyppi Screw Connection Radanvarren Wire / Stud Size 400MCM (kcmil) - #6CU/AL
Radanvarren liitännät Per Pole 1 Radanvarren Yhteyden tyyppi Screw Connection
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus 1 Pole Power Distribution Block 335A 600V
Nykyinen arvostelu 335A