Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > Sähköiset, Erikoisulakkeet > 0LKN080.T
0LKN080.T
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0LKN080.T luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0LKN080.T
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE LINK 80A 250VAC CYLINDRICAL
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 0LKN080.T Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE LINK 80A 250VAC CYLINDRICAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4474 pcs Tietolomake RLN, RLS Series
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - AC 250V
Koko / Dimension 1.063" Dia x 3.583" L (27.00mm x 91.00mm) Sarja POWR-GARD® LKN
Vasteaika Fast Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Cylindrical, Blade Terminals Muut nimet LKN080
LKN080.T
LKN80
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Holder
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
sulake Tyyppi Fuse Link ominaisuudet -
Nykyinen arvostelu 80A luokka H