Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > Sähköiset, Erikoisulakkeet > 0SOO01.4Z
0SOO01.4Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0SOO01.4Z luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0SOO01.4Z
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE EDISON PLUG 1.4A 125VAC
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 3473 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
4 pcs
Product parameter
Osa numero 0SOO01.4Z Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE EDISON PLUG 1.4A 125VAC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 3473 pcs Tietolomake TOO,TLO,SOO & SLO Series
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - AC 125V
Koko / Dimension - Sarja POWR-GARD® SOO
Vasteaika Slow Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case S Type Plug Muut nimet S 1 4/10
SOO01.4Z
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Holder
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 5 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant sulake Tyyppi Edison Plug
ominaisuudet - Nykyinen arvostelu 1.4A