Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > Sähköiset, Erikoisulakkeet > 0TLN040.T
0TLN040.T
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0TLN040.T luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0TLN040.T
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE CARTRIDGE 40A 170VDC
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 1785 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero 0TLN040.T Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE CARTRIDGE 40A 170VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 1785 pcs Tietolomake TLN Series
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - DC 170V
Koko / Dimension 0.811" Dia x 3.000" L (20.60mm x 76.20mm) Sarja POWR-GARD® TLN
Vasteaika Fast Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Cartridge, Non-Standard Muut nimet TLN 40
TLN040
TLN040.T
TLN40
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Holder
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 11 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant sulake Tyyppi Cartridge
ominaisuudet - Nykyinen arvostelu 40A