Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > 20KPA80C
20KPA80C
20KPA80C
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 20KPA80C luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 20KPA80C
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus TVS DIODE 80V 136.5V P600
(Yhdysvaltain dollareina)
800 pcs
Product parameter
Osa numero 20KPA80C Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus TVS DIODE 80V 136.5V P600 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 8657 pcs Tietolomake 20KPA Series Datasheet
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 80V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 136.5V Jännite - erittely (min) 84.48V
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package P600
Sarja 20KPA Power Line Protection No
Teho - huippukulma 20000W (20kW) Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case P600, Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 155.4A Kapasitanssi @ Taajuus -