Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > PTC-resettable sulakkeet > 30R300UPR
30R300UPR
30R300UPR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 30R300UPR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 30R300UPR
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus PTC RESET FUSE 30V 3A RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero 30R300UPR Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus PTC RESET FUSE 30V 3A RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 223233 pcs Tietolomake 30R Series Datasheet
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Max 30V
Tyyppi Polymeric Aika Trip 10.8s
Paksuus (Max) - Koko / Dimension 0.449" L x 0.118" W (11.40mm x 3.00mm)
Sarja POLY-FUSE®, 30R Vastus - Post Trip (R1) (Max) 80 mOhms
Resistance - Initial (Ri) (Min) 20 mOhms Arvioinnit -