AGRF1100
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta AGRF1100 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | AGRF1100 |
|---|---|
| Valmistaja | Hamlin / Littelfuse |
| Kuvaus | PTC RESET FUSE 16V 11A RADIAL |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 250 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | AGRF1100 | Valmistaja | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | PTC RESET FUSE 16V 11A RADIAL | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Kategoria | Piirin suojaus | Jännite - Max | 16V |
| Tyyppi | Polymeric | Aika Trip | 7.5s |
| Paksuus (Max) | - | Koko / Dimension | 0.689" L x 0.118" W (17.50mm x 3.00mm) |
| Sarja | PolySwitch®, AGRF | Vastus - Post Trip (R1) (Max) | 8.9 mOhms |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 3.3 mOhms | Arvioinnit | AEC-Q200 |
| Pakkaus | Bulk | Pakkaus / Case | Radial, Disc |
| Muut nimet | AGRF1100HF RF3287-000 |
Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | Through Hole | Kosteuden herkkyys (MSL) | Not Applicable |
| Valmistajan toimitusaika | 10 Weeks | Lead Spacing | 0.199" (5.05mm) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | Korkeus - Istuva (Max) | 1.043" (26.50mm) |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 11A Ih Through Hole Radial, Disc | Nykyinen - Trip (It) | 20.3A |
| Nykyinen - Max | 100A | Nykyinen - Hold (Ih) (Max) | 11A |