Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > Sähköiset, Erikoisulakkeet > CCMR03.2T
CCMR03.2T
CCMR03.2T
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CCMR03.2T luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CCMR03.2T
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE CRTRDGE 3.2A 600VAC/300VDC
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero CCMR03.2T Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE CRTRDGE 3.2A 600VAC/300VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4242 pcs Tietolomake POWR-GARD® Product CatalogCC, CD, CCMR Series Datasheet
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - DC 300V
Voltage Rating - AC 600V Koko / Dimension 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm)
Sarja POWR-GARD®, POWR-PRO® CCMR Vasteaika Slow
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 5AG, 10mm x 38.1mm
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Holder
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
sulake Tyyppi Cartridge ominaisuudet -
Nykyinen arvostelu 3.2A luokka CC