Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > Sähköiset, Erikoisulakkeet > CCMR050.T
CCMR050.T
CCMR050.T
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CCMR050.T luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CCMR050.T
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE CARTRIDGE 50A 600VAC/250VDC
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Osa numero CCMR050.T Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE CARTRIDGE 50A 600VAC/250VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2519 pcs Tietolomake POWR-GARD® Product CatalogCC, CD, CCMR Series Datasheet
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC 600V Koko / Dimension 0.850" Dia x 1.880" L (21.60mm x 47.80mm)
Sarja POWR-GARD®, POWR-PRO® CCMR Vasteaika Slow
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 5AG, 10mm x 38.1mm