Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > Kaasunpoistoputkipesurit (GDT) > CG2350LSTR
CG2350LSTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CG2350LSTR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CG2350LSTR
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus GDT 350V 20KA SURFACE MOUNT
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero CG2350LSTR Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus GDT 350V 20KA SURFACE MOUNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 55239 pcs Tietolomake CG/CG2 Series Datasheet
Kategoria Piirin suojaus Jännite - DC Spark Over (Nim) 350V
Toleranssi - Sarja CG2
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial Cylinder, Radial SMT Bend
Napaluku 2 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Impulssin purkuvirta (8 / 20μs) 20000A (20kA)
Fail Short No Yksityiskohtainen kuvaus Gas Discharge Tube 350V 20000A (20kA) 2 Pole Surface Mount