Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - tyristorit > CR3100SC
CR3100SC
CR3100SC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CR3100SC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CR3100SC
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus THYRISTOR 275V 250A DO-214
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4626 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero CR3100SC Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus THYRISTOR 275V 250A DO-214 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4626 pcs Tietolomake CRzzzz Series
Kategoria Piirin suojaus Jännite - On State 5V
Jännite - Off State 275V Jännite - breakover 350V
Sarja - Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case DO-214AA, SMB Muut nimet CR3100SCCT
Lukumäärä Elements 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (8 / 20μs) 250A Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A
Nykyinen - Hold (Ih) 150mA kapasitanssi 60pF