Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Diodit - Tasasuuntaajat - Yksittäiset > D2015L53
D2015L53
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta D2015L53 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero D2015L53
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus DIODE GEN PURP 600V 9.5A TO220
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero D2015L53 Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus DIODE GEN PURP 600V 9.5A TO220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5414 pcs Tietolomake Lead Form DimensionsRectifiers (15A to 25A)
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.6V @ 9.5A
Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 600V Toimittaja Device Package TO-220 Isolated Tab
Nopeus Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) Sarja -
Käänteinen Recovery Time (TRR) 4µs Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case TO-220-3 Isolated Tab, Formed Leads Käyttölämpötila - liitäntä -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Standard
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Standard 600V 9.5A Through Hole TO-220 Isolated Tab Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 9.5A
Kapasitanssi @ Vr, F -
Liittyvät tuotteet
D201-7CSTA Image
D201-9 Image
  • Osa#:D201-9
  • valmistajat:Klein Tools
  • Kuvaus:PLIERS COMBO FLAT NOSE 9.38"
  • Varastossa:2526
D201J12S205QA Image
  • Osa#:D201J12S205QA
  • valmistajat:C&K
  • Kuvaus:SWITCH ROCKER DPDT 4A 125V
  • Varastossa:28766
D202-6C Image
  • Osa#:D202-6C
  • valmistajat:Klein Tools
  • Kuvaus:CUTTER SIDE TPRD BEVEL 6.13"