Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Diodit - Tasasuuntaajat - Yksittäiset > DST8100S
DST8100S
DST8100S
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DST8100S luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DST8100S
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 8A 100V TO277B
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Osa numero DST8100S Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 8A 100V TO277B Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 218626 pcs Tietolomake DST8100S
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 680mV @ 8A
Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 100V Toimittaja Device Package TO-277B
Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io) Sarja -