GTCS36-900M-R10-2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta GTCS36-900M-R10-2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | GTCS36-900M-R10-2 |
|---|---|
| Valmistaja | Hamlin / Littelfuse |
| Kuvaus | GDT 90V 20% 5KA SURFACE MOUNT |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 4500 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | GTCS36-900M-R10-2 | Valmistaja | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | GDT 90V 20% 5KA SURFACE MOUNT | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 48698 pcs | Tietolomake | GTCx36-zzzM-R10 Series Datasheet |
| Kategoria | Piirin suojaus | Jännite - DC Spark Over (Nim) | 90V |
| Toleranssi | ±20% | Sarja | GT |
| Pakkaus | Tape & Reel (TR) | Pakkaus / Case | 3-SMD Cylinder Square End |
| Muut nimet | GTCS36-900M-R10-2-ND GTCS36-900M-R10-2TR RF1867-000 |
Napaluku | 3 |
| Asennustyyppi | Surface Mount | Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika | 9 Weeks | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Impulssin purkuvirta (8 / 20μs) | 5000A (5kA) | Fail Short | No |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Gas Discharge Tube 90V 5000A (5kA) ±20% 3 Pole Surface Mount |