Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > PTC-resettable sulakkeet > HVR600P150CMF
HVR600P150CMF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta HVR600P150CMF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero HVR600P150CMF
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus PTC RESET FUSE 60V 150MA RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero HVR600P150CMF Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus PTC RESET FUSE 60V 150MA RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4821 pcs Tietolomake HVR600 Series
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Max 60V (600V Int)
Tyyppi Polymeric Aika Trip 5s
Paksuus (Max) - Koko / Dimension 0.532" L x 0.236" W (13.50mm x 6.00mm)
Sarja POLY-FUSE®, HVR600 Vastus - Post Trip (R1) (Max) 22 Ohms
Resistance - Initial (Ri) (Min) 6 Ohms Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Disc
Muut nimet HVR600P150CMFA Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 0.201" (5.10mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.496" (12.60mm) Yksityiskohtainen kuvaus Polymeric PTC Resettable Fuse 60V (600V Int) 150mA Ih Through Hole Radial, Disc
Nykyinen - Trip (It) 300mA Nykyinen - Max 3A
Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 150mA Hyväksynnät cURus, TUV