Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > Sähköiset, Erikoisulakkeet > JLLS015.T
JLLS015.T
JLLS015.T
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta JLLS015.T luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero JLLS015.T
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE CARTRIDGE 15A 600VAC/300VDC
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero JLLS015.T Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE CARTRIDGE 15A 600VAC/300VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 8866 pcs Tietolomake JLLN, JLLS Series Datasheet
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - DC 300V
Voltage Rating - AC 600V Koko / Dimension 0.563" Dia x 1.500" L (14.30mm x 38.10mm)
Sarja POWR-GARD® JLLS Vasteaika Fast
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Cartridge, Non-Standard
Muut nimet F11372
JLLS 15A
JLLS015
JLLS015.T-ND
JLLS15
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Holder Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 5 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
sulake Tyyppi Cartridge ominaisuudet -
Nykyinen arvostelu 15A luokka T