Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > Sähköiset, Erikoisulakkeet > JLLS070.V
JLLS070.V
JLLS070.V
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta JLLS070.V luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero JLLS070.V
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE CARTRIDGE 70A 600VAC/300VDC
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero JLLS070.V Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE CARTRIDGE 70A 600VAC/300VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2593 pcs Tietolomake JLLN, JLLS Series Datasheet
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - DC 300V
Voltage Rating - AC 600V Koko / Dimension 0.811" Dia x 1.642" L (20.60mm x 41.70mm)
Sarja POWR-GARD® JLLS Vasteaika Fast
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Muut nimet JLLS 70A
JLLS070
JLLS70
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Bolt Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 5 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
sulake Tyyppi Cartridge ominaisuudet -
Nykyinen arvostelu 70A luokka T