Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > Sähköiset, Erikoisulakkeet > JLLS600.X
JLLS600.X
JLLS600.X
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta JLLS600.X luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero JLLS600.X
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE CRTRDGE 600A 600VAC/300VDC
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 343 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero JLLS600.X Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE CRTRDGE 600A 600VAC/300VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 343 pcs Tietolomake JLLN, JLLS Series Datasheet
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - DC 300V
Voltage Rating - AC 600V Koko / Dimension 2.063" Dia x 1.764" L (52.40mm x 44.80mm)
Sarja POWR-GARD® JLLS Vasteaika Fast
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Muut nimet JLLS 600A
JLLS600
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Bolt Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 8 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
sulake Tyyppi Cartridge ominaisuudet -
Nykyinen arvostelu 600A luokka T