Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Tyristorit - TRIACit > L4004F62
L4004F62
L4004F62
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta L4004F62 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero L4004F62
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus TRIAC SENS GATE 400V 4A TO202
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero L4004F62 Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus TRIAC SENS GATE 400V 4A TO202 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4175 pcs Tietolomake Lx004xx, Qx004xx DatasheetTriacs (0.8A - 35A)Sensitive Triacs (0.8A - 8A)Packing OptionsLead Form Dimensions
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Off State 400V
Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 2V triac Tyyppi Logic - Sensitive Gate
Toimittaja Device Package TO-202 Sarja -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case TO-202 Long Tab
Käyttölämpötila -40°C ~ 110°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus TRIAC Logic - Sensitive Gate 400V 4A Through Hole TO-202 Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) 4A
Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 33A, 40A Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 10mA
Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 5mA kokoonpano Single