Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > Fuseholders > LFJ602001C
LFJ602001C
LFJ602001C
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LFJ602001C luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LFJ602001C
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE BLOCK CART 600V 200A DIN
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 801 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero LFJ602001C Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE BLOCK CART 600V 200A DIN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 801 pcs Tietolomake LF Series Class J Fuse BlocksLF Series Fuse Block Brochure
Kategoria Piirin suojaus Jännite 600V
päättyminen Style Box Lug Sarja LF
Muut nimet LFJ60200-1C Suuntautuminen -
Lukumäärä Circuits 1 Asennustyyppi DIN Rail
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tuulettimen tyyppi Block
sulake Tyyppi Cartridge sulake Mitat 1.5" Dia x 5.752" L (38.1mm x 146.1mm)
For Use With / Oheistuotteet Class J Yksityiskohtainen kuvaus Fuse Block 200A 600V 1 Circuit Cartridge DIN Rail
Nykyinen arvostelu 200A Yhteydenotto Material -