Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > Fuseholders > LJ602003C
LJ602003C
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LJ602003C luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LJ602003C
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE BLOK CART 600V 200A CHASSIS
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5668 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero LJ602003C Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE BLOK CART 600V 200A CHASSIS Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5668 pcs Tietolomake Class J Fuse Blocks
Kategoria Piirin suojaus Jännite 600V
päättyminen Style Box Lug Sarja LJ
Muut nimet LJ60200-3C Suuntautuminen -
Lukumäärä Circuits 3 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tuulettimen tyyppi Block sulake Tyyppi Cartridge
sulake Mitat 1.5" Dia x 5.752" L (38.1mm x 146.1mm) For Use With / Oheistuotteet Class J
Yksityiskohtainen kuvaus Fuse Block 200A 600V 3 Circuit Cartridge Chassis Mount Nykyinen arvostelu 200A