Koti > Tuotteet > Teolliset säätimet > Ohjaimet - nestemäinen, taso > LLC6210F10M
LLC6210F10M
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LLC6210F10M luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LLC6210F10M
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus LIQUID LEVEL-CUTOFF 24VAC 10S
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijy vapaa vapautuksella / RoHS -yhteensopiva
In Stock 1388 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero LLC6210F10M Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus LIQUID LEVEL-CUTOFF 24VAC 10S Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijy vapaa vapautuksella / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1388 pcs Tietolomake LLC6 Series Datasheet
Kategoria Teolliset säätimet Paino -
Jännite - Supply 24VAC Tyyppi Constant Level
päättyminen Style Plug In, 11 Pin (Octal) Sarja LLC6
Herkkyys Fixed, 10kOhm lähtö Tyyppi Relay
Käyttölämpötila -40°C ~ 60°C Asennustyyppi Socketable
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Valmistajan toimitusaika 23 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free by exemption / RoHS Compliant Nestetyyppi -
ominaisuudet Level Indication Etäisyys - Control To Sensor (Max) -
Yksityiskohtainen kuvaus Liquid Level Controller Constant Level SPDT (1 Form C) 24VAC Socketable Ota Rating @ Voltage 10A @ 240VAC