Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > Sähköiset, Erikoisulakkeet > LSRK.500TXID
LSRK.500TXID
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LSRK.500TXID luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LSRK.500TXID
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE CRTRDGE 500MA 600VAC/300VDC
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 3592 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
Product parameter
Osa numero LSRK.500TXID Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE CRTRDGE 500MA 600VAC/300VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 3592 pcs Tietolomake LLNRK, LLSRK Series Datasheet
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - DC 300V
Voltage Rating - AC 600V Koko / Dimension 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm)
Sarja POWR-GARD®, POWR-PRO® LLSRK_ID Vasteaika Slow
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Cartridge, Non-Standard
Muut nimet LLSRK 1/2ID
LLSRK.500ID
LLSRK.500TXID
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Holder Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
sulake Tyyppi Cartridge ominaisuudet Indicating
Nykyinen arvostelu 500mA luokka RK1