Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > Sähköiset, Erikoisulakkeet > LSRK01.6T
LSRK01.6T
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LSRK01.6T luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LSRK01.6T
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE CRTRDGE 1.6A 600VAC/300VDC
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4075 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero LSRK01.6T Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE CRTRDGE 1.6A 600VAC/300VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4075 pcs Tietolomake LLNRK, LLSRK Series Datasheet
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - DC 300V
Voltage Rating - AC 600V Koko / Dimension 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm)
Sarja POWR-GARD®, POWR-PRO® LLSRK Vasteaika Slow
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Cartridge, Non-Standard
Muut nimet LLSRK 1-6/10
LLSRK01.6
LLSRK01.6T
LLSRK1.6
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Holder Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
sulake Tyyppi Cartridge ominaisuudet -
Nykyinen arvostelu 1.6A luokka RK1