Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > Sähköiset, Erikoisulakkeet > LSRK125.X
LSRK125.X
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LSRK125.X luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LSRK125.X
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE CRTRDGE 125A 600VAC/300VDC
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 836 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero LSRK125.X Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE CRTRDGE 125A 600VAC/300VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 836 pcs Tietolomake LLNRK, LLSRK Series Datasheet
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - DC 300V
Voltage Rating - AC 600V Koko / Dimension 2.094" Dia x 9.626" L (53.19mm x 244.50mm)
Sarja POWR-GARD®, POWR-PRO® LLSRK Vasteaika Slow
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Cylindrical, Blade Terminals
Muut nimet LLSRK 125
LLSRK125
LLSRK125.X
LSRK125X
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Holder Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 8 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
sulake Tyyppi Cartridge ominaisuudet -
Nykyinen arvostelu 125A luokka RK1