Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > sulakkeet > MCAS040.XP
MCAS040.XP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MCAS040.XP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MCAS040.XP
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE AUTO 40A 32VDC 1 PC CARD
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 15515 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
5 pcs
Product parameter
Osa numero MCAS040.XP Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE AUTO 40A 32VDC 1 PC CARD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 15515 pcs Tietolomake Aftermarket Products Catalog695 Series, MCASE™ Cartridge Fuse
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - DC 32V
Koko / Dimension 0.421" L x 0.244" W x 0.689" H (10.70mm x 6.20mm x 17.50mm) Sarja MCASE™
Vasteaika Slow Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Auto Link Muut nimet MCAS040XP
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Holder
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Valmistajan toimitusaika 7 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant sulake Tyyppi Automotive
Nykyinen arvostelu 40A Väri Green