Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - tyristorit > P0080EBAP
P0080EBAP
P0080EBAP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta P0080EBAP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero P0080EBAP
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus SIDACTOR BI 6V 250A TO-92
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5387 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero P0080EBAP Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus SIDACTOR BI 6V 250A TO-92 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5387 pcs Tietolomake SIDACtor Device (TO-92)
Kategoria Piirin suojaus Jännite - On State 4V
Jännite - Off State 6V Jännite - breakover 25V
Sarja SIDACtor® Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC) (Formed Leads) Lukumäärä Elements 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (8 / 20μs) 250A
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 80A Nykyinen - Hold (Ih) 50mA
kapasitanssi 150pF