Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > P4KE540C
P4KE540C
P4KE540C
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta P4KE540C luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero P4KE540C
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus TVS DIODE 486V 777V DO204AL
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero P4KE540C Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus TVS DIODE 486V 777V DO204AL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 316892 pcs Tietolomake P4KE Series Datasheet
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 486V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 777V Jännite - erittely (min) 486V
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package DO-204AL (DO-41)
Sarja P4KE Power Line Protection No
Teho - huippukulma 400W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case DO-204AL, DO-41, Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 13 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 540mA Kapasitanssi @ Taajuus -