Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > Sähköiset, Erikoisulakkeet > PSR030FS0500Z
PSR030FS0500Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PSR030FS0500Z luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PSR030FS0500Z
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE SQUARE 500A 700VAC/600VDC
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 498 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero PSR030FS0500Z Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE SQUARE 500A 700VAC/600VDC Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 498 pcs Tietolomake PSR POWR-SPEED® Series DatasheetHigh-Speed Fuse Product Catalog
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - DC 600V
Voltage Rating - AC 700V Koko / Dimension 1.969" L x 1.693" W x 1.929" H (50.00mm x 43.00mm x 49.00mm)
Sarja POWR-SPEED® PSR Vasteaika Fast
Pakkaus / Case - Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Bolt Mount Sulaminen I²t 31429
Valmistajan toimitusaika 8 Weeks sulake Tyyppi Square
ominaisuudet - Nykyinen arvostelu 500A