Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Tyristorit - TRIACit > Q2004F441
Q2004F441
Q2004F441
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta Q2004F441 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero Q2004F441
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus TRIAC 200V 4A TO202
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero Q2004F441 Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus TRIAC 200V 4A TO202 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5899 pcs Tietolomake Triacs (0.8A - 35A)
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Off State 200V
Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 2.5V triac Tyyppi Standard
Toimittaja Device Package TO-202 Sarja -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case TO-202 Long Tab
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus TRIAC Standard 200V 4A Through Hole TO-202 Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) 4A
Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 46A, 55A Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 30mA
Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 25mA kokoonpano Single