Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Tyristorit - TRIACit > Q6004V3TP
Q6004V3TP
Q6004V3TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta Q6004V3TP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero Q6004V3TP
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus TRIAC SENS GATE 600V 4A TO251
(Yhdysvaltain dollareina)
750 pcs
Product parameter
Osa numero Q6004V3TP Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus TRIAC SENS GATE 600V 4A TO251 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 76497 pcs Tietolomake Lx004xx, Qx004xx DatasheetPacking Options
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Off State 600V
Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 1.3V triac Tyyppi Logic - Sensitive Gate
Toimittaja Device Package TO-251 (V-Pak/I-Pak) Sarja -
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 19 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 4A Through Hole TO-251 (V-Pak/I-Pak)
Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) 4A Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 46A, 55A
Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 20mA Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 10mA