Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Tyristorit - TRIACit > QJ4004V4TP
QJ4004V4TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta QJ4004V4TP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero QJ4004V4TP
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus TRIAC 4A 400V TO-251 V-PAK
(Yhdysvaltain dollareina)
750 pcs
Product parameter
Osa numero QJ4004V4TP Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus TRIAC 4A 400V TO-251 V-PAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 90529 pcs Tietolomake LJ,QJxx04xx Series Prelim~
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Off State 400V
Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 1.3V triac Tyyppi Standard
Toimittaja Device Package TO-251AA Sarja QJxx04xx
Pakkaus / Case TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Muut nimet F11729
Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 9 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus TRIAC Standard 400V 4A Through Hole TO-251AA
Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) 4A Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 40A, 48A
Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 30mA Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 50mA