Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Tyristorit - TRIACit > QK010NH5TP
QK010NH5TP
QK010NH5TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta QK010NH5TP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero QK010NH5TP
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus TRIAC ALTERNISTOR 1KV 10A TO263
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero QK010NH5TP Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus TRIAC ALTERNISTOR 1KV 10A TO263 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 54400 pcs Tietolomake Qxx10xx(10xHx) Series DatasheetPacking Options
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Off State 1kV
Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 1.3V triac Tyyppi Alternistor - Snubberless
Toimittaja Device Package TO-263 (D2Pak) Sarja -
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus TRIAC Alternistor - Snubberless 1kV 10A Surface Mount TO-263 (D2Pak)
Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) 10A Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 110A, 120A
Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 50mA Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 50mA