Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Tyristorit - SCRs > S6006DTP
S6006DTP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta S6006DTP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero S6006DTP
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus SCR NON-SENS 600V 6A TO-252
(Yhdysvaltain dollareina)
750 pcs
Product parameter
Osa numero S6006DTP Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus SCR NON-SENS 600V 6A TO-252 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 93188 pcs Tietolomake Sxx06x, 06xSx Series DatasheetPacking OptionsSCR Product Guide, 1A-70A
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - On State (VTM) (Max) 1.6V
Jännite - Off State 600V Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 1.5V
Toimittaja Device Package TO-252, (D-Pak) Sarja -
SCR Tyyppi Standard Recovery Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 19 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus SCR 600V 6A Standard Recovery Surface Mount TO-252, (D-Pak) Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) 6A
Nykyinen - On State (It (AV)) (Max) 3.8A Nykyinen - Off State (Max) 10µA
Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 83A, 100A Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 30mA
Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 15mA